Rezultati i raspored utakmica

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
17:00-18-:00 Medicinski fakultet Niš Farmaceutski fakutlet Beograd 20-25
18:00-19:00 Medicinski fakultet Kragujevac Medicinski fakultet Kosovksa Mitrovica 21-19
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž)
09:00-10:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž)
10:00-11:00 Medicinski fakultet Kragujevac Medicinski fakultet Novi Sad
11:00-12:00 Farmaceutski fakultet Beograd Medicinski fakultet Beograd
16:00-17:00 Medicinski fakultet Novi Sad Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica
17:00-18:00 Medicinski fakultet Beograd Medicinski fakultet Niš
18:00-19:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž)
19:00-20:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Niš (Ž)
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž)
09:00-10:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž)

Polufinale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
10:00-11:00 Polufinale 1 Polufinale 1
11:00-12:00 Polufinale 2 Polufinale 2

3. mesto

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
16:00-17:00 3. Mesto 3. mesto

Finale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
17:00-18:00 Finale Finale


Košarka

Košarka (M)

Grupa A MP Bodovi
Medicinski fakultet Kosovksa mitrovica 1 2
Medicinski fakultet Niš 1 0
Medicinski fakultet Podgorica 0 0
Farmaceutski fakultet Novi Sad 0 0
Grupa B MP Bodovi
Farmaceutski fakultet Beograd 1 2
Stomatološki fakultet Pančevo 1 0
FASPER 0 0
Medicinski fakultet Kragujevac 0 0
Grupa C MP Bodovi
Medicinski fakultet Novi Sad 1 2
Stomatološki fakultet Beograd 2 2
Medicinski fakultet Banja Luka 1 0
Grupa D MP Bodovi
Fakultet veterinarske medicine Beograd 2 4
Medicinski fakultet Beograd 1 0
Medicinski fakultet Sarajevo 1 0

Košarka (Ž)

Grupa A MP Bodovi
Medicinski fakultet Novi Sad 3 6
Farmaceutski fakultet Beograd 2 4
Medicinski fakultet Kragujevac 4 4
Medicinski fakultet Beograd 3 0
Medicinski fakultet Niš 2 0

Sportski centar Rea

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Podgorica Farmaceutski fakultet Novi Sad /
09:00-10:00 Medicinski fakultet Kragujevac FASPER /
10:00-11:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) 23-29
11:00-12:00 Farmaceutski fakultet Beograd Stomatološki fakultet Pančevo 35-5
12:30-13:30 Medicinski fakultet Niš Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 42-48
13:30-14:30 Medicinski fakultet Sarajevo Fakultet Veterinarske medicine 10:40
14:30-15:30 Stomatološki fakultet Beograd Medicinski fakultet Banja Luka 32:23
15:30-16:30 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) 22:29
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) 17-33
09:00-10:00 Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) 31-18
10:00-11:00 Medicinski fakultet Kragujevac Stomatološki fakultet Pančevo tim 1 odustao
11:00-12:00 Farmaceutski fakultet Beograd FASPER tim 2 odustao
12:30-13:30 Medicinski fakultet Niš Farmaceutski fakultet Novi Sad tim 2 odustao
13:30-14:30 Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica Medicinski fakultet Podgorica tim 2 odustao
14:30-15:30 Medicinski fakultet Beograd Fakultet Veterinarske medicine 36-41
15:30-16:30 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) 36-32
16:30-17:30 Medicinski fakultet Novi Sad Stomatološki fakultet Beograd 66-37
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Stomatološki fakultet Pančevo FASPER
09:00-10:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) 17-30
10:00-11:00 Farmaceutski fakultet Beograd Medicinski fakultet Kragujevac 54-38
11:00-12:00 Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Beograd (Ž) 38-13
12:30-13:30 Medicinski fakultet Beograd Medicinski fakultet Sarajevo
13:30-14:30 Medicinski fakultet Novi Sad Medicinski fakultet Banja Luka
14:30-15:30 Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica Farmaceutski fakultet Novi Sad
15:30-16:30 Medicinski fakultet Niš Medicinski fakultet Podgorica
16:30-17:30 Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Niš (Ž)
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž)
11:00-12:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Niš (Ž)

Polufinale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
09:00-10:00 Medicinski fakultet Niš Medicisnki fakultet Novi Sad
10:00-11:00 Farmaceutski fakultet Beograd Fakultet Veterinarske medicine Beograd

3. Mesto

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
14:30-15:30 3. mesto 3.mesto

Finale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
15:30-16:30 finale finale


Futsal

Futsal (M)

Grupa A MP Bodovi
Medicinski fakultet Kragujevac 1 3
Medicinski fakultet Novi Sad 1 3
Medicinski fakultet Sarajevo 2 0
Grupa B MP Bodovi
Stomatološki fakultet Beograd 2 3
Medicinski fakultet Niš 1 3
Medicinski fakultet Banja Luka 1 0
Grupa C MP Bodovi
Medicinski fakultet Kosovksa mitrovica 1 3
Farmaceutski fakultet Beograd 1 0
Fakultet veterinarske medicine Beograd 0 0
Grupa D MP Bodovi
Medicinski fakultet Beograd 1 3
Stomatološki fakultet Pančevo 1 3
Medicinski fakultet Foča 2 0

Futsal (Ž)

Grupa A MP Bodovi
Medicinski fakultet Novi Sad 2 6
Farmaceutski fakultet Beograd 2 3
Medicinski fakultet Beograd 2 1
Medicinski fakultet Kragujevac 1 1
Medicinski fakultet Niš 1 0

Otvoreni teren

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
09:00-10-:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) 0:0
10:00-11:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) 3:2
11:00-12:00 Medicinski fakultet Niš Stomatološki fakultet Beograd 5:1
12:00-13:00 Medicinski fakultet Novi Sad Medicinski fakultet Sarajevo 8:0
13:00-14:00 Farmaceutski fakultet Beograd Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 1:3
14:00-15:00 Stomatološki fakultet Pančevo Medicinski fakultet Foča 8:0
15:00-16:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) 0:5
16:00-17:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) 0:1
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
10:00-11:00 Medicinski fakultet Foča Medicinski fakultet Beograd 0:3
11:00-12:00 Stomatološki fakultet Beograd Medicinski fakultet Banja Luka 4:3
12:00-13:00 Medicinski fakultet Kragujevac Medicinski fakultet Sarajevo 7:2
13:00-14:00 Farmaceutski fakultet Beograd Fakultet veterinarske medicine tim 2 odustao
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
10:00-11:00 Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica Fakultet Veterinarske medicine
11:00-12:00 Medicinski fakultet Beograd Stomatološki fakultet Pančevo
12:00-13:00 Medicinski fakultet Niš Medicinski fakultet Banja Luka
13:00-14:00 Medicinski fakultet Novi Sad Medicinski fakultet Kragujevac
14:00-15:00 Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž)
15:00-16:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Niš (Ž)
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Niš (Ž)
09:00-10:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž)
14:00-15:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž)
15:00-16:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž)

Sportski centar Mediteran

Polufinale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
11:00-12:00 Medicinski fakultet Niš Stomatološki fakultet Pančevo
12:00-13:00 Medicinski fakultet Novi Sad Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica

3. Mesto

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
18:00-19:00 3. mesto 3. mesto

Finale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
19:00-20:00 Finale finale


Odbojka

Odbojka (M)

Grupa A MP Bodovi
Stomatološki fakultet Beograd 2 2
Medicinski fakultet Niš 2 1
Farmaceutski fakultet Beograd 2 0
Medicinski fakultet Sarajevo 0 0
Grupa B MP Bodovi
Stomatološki fakultet Pančevo 2 2
Medicinski fakultet Kragujevac 2 1
Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 2 0
Grupa C MP Bodovi
Medicinski fakultet Novi Sad 2 2
Medicinski fakultet Beograd 2 1
Medicinski fakultet Banja Luka 2 0

Odbojka (Ž)

Grupa A MP Bodovi
Medicinski fakultet Kragujevac 2 2
Medicinski fakultet Beograd 2 1
Medicinski fakultet Sarajevo 2 0
Stomatološki fakultet Beograd 0 0
Grupa B MP Bodovi
Medicinski fakultet Novi Sad 2 2
Medicinski fakultet Niš 2 1
Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 2 0
Medicinski fakultet Podgorica 0 0
Grupa C MP Bodovi
Farmaceutski fakultet Beograd 1 1
Fakultet Veterinarske medicine Beograd 1 0
Farmaceutski fakultet Novi Sad 0 0
Medicinski fakultet Banja Luka 0 0

Sportski centar Mediteran

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Farmaceutski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Banja Luka (Ž) tim 1 odustao
09:00-10:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Medicinski fakultet Kosovksa Mitrovica (Ž) 2:0
(25-9, 25-13)
10:00-11:00 Medicinski fakultet Kragujevac Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 2:1
(25-18, 20-25, 15-9)
11:00-12:00 Farmaceutski fakultet Beograd Medicinski fakultet Sarajevo tim 2 odustao
12:00-13:00 Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) Fakultet Veterinarske medicine (Ž) 2:0
(25-9, 25-12)
13:00-14:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Podgorica (Ž) Tim 2 odustao
14:00-15:00 Medicinski fakultet Novi Sad Medicinski fakultet Banja Luka 2:0
(25-12, 25-8)
15:00-16:00 Medicinski fakultet Niš Stomatološki fakultet Beograd 0:2
(22-25, 20-25)
16:00-17:00 Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) Medicinski fakultet Sarajevo (Ž) 2:0
(25-9, 25-7)

Polufinale (Ž)

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
18:00-19:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Farmacutski fakultet Beograd (Ž)
19:00-20:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž)

Polufinale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
09:00-10:00 Medicinski fakultet Novi Sad Stomatološki fakultet Beograd
10:00-11:00 Stomatološki fakultet Pančevo Medicinski fakultet Beograd

3. mesto (Ž)

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
13:00-14:00 3. mesto (Ž) 3. mesto (Ž)

Finale (Ž)

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
14:00-15:00 Finale (Ž) finale (Ž)

3. mesto

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
15:00-16:00 3. mesto 3. mesto

Finale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
16:00-17:00 finale finale

Osnovna škola Stefan Mitrov Ljubiša

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Farmaceutski fakultet Novi Sad (Ž) Fakultet Veterinarske medicine (Ž) Time 1 odustao
09:00-10:00 Farmaceutski fakultet Beograd Stomatološki fakultet Beograd 0:2
(13-25, 21-25)
10:00-11:00 Medicinski fakultet Banja Luka (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) Tim 1 odustao
11:00-12:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica (Ž) 2:0
(25-11, 25-8)
12:00-13:00 Medicinski fakultet Kragujevac Stomatološki fakultet Pančevo 1:2
(25-20, 19-25, 11-15)
13:00-14:00 Medicinski fakultet Beograd Medicinski fakultet Banja Luka 2:0
(25-14, 25-16)
14:00-15:00 Medicinski fakultet Niš Medicinski fakultet Sarajevo Tim 2 odustao
16:00-17:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Sarajevo (Ž) 2:0
(25-3, 25-3)
17:00-18:00 Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) Farmaceutski fakultet Novi Sad (Ž) Tim 2 odustao
18:00-19:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Medicinski fakultet Podgorica (Ž) Tim 2 odustao
19:00-20:00 Fakultet Veterinarske medicine (Ž) Medicinski fakultet Banja Luka (Ž) Tim 2 odustao
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica (Ž) Medicinski fakultet Podgorica (Ž) tim 2 odustao
09:00-10:00 Farmaceutski fakultet Beograd Medicinski fakultet Niš 0:2
(15-25, 23-25)
10:00-11:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Kragujevac (Ž) 0:2
(16-25, 13-25)
11:00-12:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Medicinski fakultet Niš (Ž) 2:0
(25-16, 25-22)
12:00-13:00 Medicinski fakultet Sarajevo Stomatološki fakultet Beograd tim 1 odustao
13:00-14:00 Medicinski fakultet Beograd Medicinski fakultet Novi Sad 1:2
(14-25, 25-20, 9-15)
14:00-15:00 Stomatološki fakultet Pančevo Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 2:0
(25-23, 25-19)


Rukomet

Rukomet (M)

Grupa A MP Bodovi
Medicinski fakultet Beograd 2 4
Farmaceutski fakultet Beograd 2 2
Medicinski fakultet Niš 2 0
Grupa B MP Bodovi
Medicinski fakultet Kragujevac 2 3
Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 2 2
Medicinski fakultet Novi Sad 2 1

Rukomet (Ž)

Grupa A MP Bodovi
Medicinski fakultet Novi Sad 3 6
Farmaceutski fakultet Beograd 2 2
Medicinski fakultet Beograd 2 2
Medicinski fakultet Niš 3 0

Sportski centar Mediteran, rukomet

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
17:00-18-:00 Medicinski fakultet Niš Farmaceutski fakutlet Beograd 20-25
18:00-19:00 Medicinski fakultet Kragujevac Medicinski fakultet Kosovksa Mitrovica 21-19
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) 7-18
09:00-10:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) 6-17
10:00-11:00 Medicinski fakultet Kragujevac Medicinski fakultet Novi Sad 16-16
11:00-12:00 Farmaceutski fakultet Beograd Medicinski fakultet Beograd 18-20
16:00-17:00 Medicinski fakultet Novi Sad Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 17-19
17:00-18:00 Medicinski fakultet Beograd Medicinski fakultet Niš 30-18
18:00-19:00 Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž) 13-11
19:00-20:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Medicinski fakultet Niš (Ž) 5:0
Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
08:00-09-:00 Medicinski fakultet Niš (Ž) Medicinski fakultet Novi Sad (Ž) 5-16
09:00-10:00 Medicinski fakultet Beograd (Ž) Farmaceutski fakultet Beograd (Ž)

Polufinale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
10:00-11:00 Farmaceutski fakultet Beograd Medicinski fakultet Kragujevac 12:11
11:00-12:00 Medicinski fakultet Beograd Medicinski fakultet Kosovska Mitrovica 18:14

3. mesto

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
16:00-17:00 3. Mesto 3. mesto

Finale

Vreme Tim 1 Tim 2 Rezultat
17:00-18:00 Finale Finale